Bjørndal IF

Håndballstyret

Håndballstyret
Kontaktpersoner håndballstyret 2017
Navn Ansvarsområder E-post-adresse Lag 
Vegard Bjerkvik Sekretær og sosiale medier, web og rutiner vegbjerk@gmail.com J05
Geir Vaardal  Dommerkontakt geir.vaardal@outlook.com J04
Mona Midtbø Arrangementsansvarlig monam@post.com J03
Gina Mikarlsen Leder  gina.mikarlsen@sweco.no G07
Henning Alme Siebke Kasserer og nestleder henning.alme.siebke@gmail.com G02
Monica Johansen Arrangementsansvarlig monicajoha@hotmail.com J00/01/02
Kenneth Lilleaas Opplæring i sekretariat og sponsoransvarlig lilleaas@gmail.com Herrelaget
Anthony Smith Sportslig ansvarlig og kontakt mot hovedstyret anthony.w.smith@gmail.com J08/G08
Annette Safa Materialforvalter annettesafa@gmail.com G05
Anne Berntsen Foreldrekontaktansvarlig berntsenanne67@gmail.com G04
Kontaktpersoner/vara      
Trym Haug Hallansvarlig Bjørnholthallen (ansatt i BIF) trymhaug@online.no  
Pagee Nadarajah Kioskansvarlig  nadapage@online.no  
Svein Oscar Refsnes Vara G07 sorworld@gmail.com G07

Bjørndal IF
Adresse: Seterbråtveien 4, 1271 OSLO
Epost: post@bjorndal-if.no
Tlf: 975 93 810
www.bjorndal-if.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift