Bjørndal IF

Kontakter

Kontakter
Håndball – Lag, trenere, lagledere og foreldrekontakter sesongen 2017/2018
Lag og aldersklasse Årskull og alder Funksjon Navn Mobil E-post 
           
NM Veteran (G35)   Trener      
    Lagleder Vegard Holm 95745572 vegholm@gmail.com
    Styrerepresentant      
           
Herrelaget (3. divisjon)   Trener Bent Mathisen 93262435 bentmathisen@hotmail.com
    Lagleder Espen Ekeberg  93899282 ekebergespen@gmail.com
    Styrerepresentant Kenneth Lilleaas 93261353 lilleaas@gmail.com
           
Herrelaget (5. divisjon)   Trener Trym Haug 98201000 trymhaug@online.no
    Lagleder Morten Torgersen 97664994 m-et@online.no
    Styrerepresentant      
           
Damelaget (5. divisjon)   Trener 1 Trym Haug 98201000 trymhaug@online.no
    Trener 2 Tron Glømmi 95884380 tron@myklestad.no
    Styrerepresentant      
           
G02 (G15) 2002 (fyller 15 i 2017) Trener 1 Slim Ben Tekaya 95144848 slimbentekaya@yahoo.no
    Trener 2 Tori Sundsbø Lederhilger 91003746 tori1976@hotmail.com
    Trener 3 Ivar Sundsbø   iv-su@online.no
    Foreldrekontakt Anne Cecilie Ristvedt 90937552 annecristvedt@hotmail.com
    Styrerepresentant Henning Alme Siebke 91776833 henning.alme.siebke@gmail.com
           
G04 (G13) 2004 (fyller 13 i 2017) Trener 1 Likani Puhalraj 46464649 likani@icloud.com
    Trener 2 Viktoria Jane Fletcher 41391035 vicky9@hotmail.com
    Foreldrekontakt Anne Berntsen 91814202 berntsenanne67@gmail.com
    Foreldrekontakt Arve Kvaale 99594939 arve.kvaale@telenor.com
    Styrerepresentant Anne Berntsen 91814202 berntsenanne67@gmail.com
           
G05/G06 (G12) 2005/2006 (fyller 12/11 i 2017) Trener 1 Skerdi Mborja 99367288 mborj@online.no
    Trener 2 Anthony Mborja    
    Trener 3      
    Foreldrekontakt Anja Endresen 93432991 anjend@online.no
    Styrerepresentant Annette Safa 98024946 annettesafa@gmail.com
           
G07 (G10) 2007 (fyller 10 i 2017) Trener 1 Truls Wettergreen 90053013 truls@ost-varme.no
    Trener 2 Tori Sundsbø Lederhilger 91003746 tori1976@hotmail.com
    Foreldrekontakt Bente Janderberg 95276119 bentejanderberg@hotmail.com
    Styrerepresentant Gina Mikarlsen 41618866 gina.mikarlsen@sweco.no
           
J00/J01/J02 (J18 og J15) 2000/2001/2002 Trener 1 Trym Haug 98201000 trymhaug@online.no
    Trener 2/Lagleder Kitt Schwartz 90514800 kitt-helene.schwartz@telenor.com
    Foreldrekontakt Marian Olsvik 92051555 mariann.olsvik@outlook.com
    Styrerepresentant Monica Johansen 40202261 monicajoha@hotmail.com
           
J03 (J14) 2003 (fyller 14 i 2017) Trener 1 Trym Haug 98200100 trymhaug@online.no
    Trener 2 Ståle Bjørnson 91554346 sta-bjo2@online.no
    Trener 3 Heidi Berg 91195864 heidi_b_berg@hotmail.com
    Foreldrekontakt Gro Attemalm 91511273 attemalm@hotmail.no
    Styrerepresentant Mona Midtbø 91353637 monam@post.com
           
J04 (J13) 2004 (fyller 13 i 2017) Trener 1 Albertine Glømmi 99403676 albertine.g@hotmail.com
    Trener 2      
    Foreldrekontakt Yasser Anjum 98434385 yasser.anjum@gmail.com
    Styrerepresentant Geir Vaardal 92438309 geir.vaardal@outlook.com
           
J05 (J12) 2005 (fyller 12 i 2017) Trener 1 Stian Skaar 90020959 stskaar@gmail.com
    Foreldrekontakt Grace Moria 46500210 grace.moria@hotmail.com
    Styrerepresentant Vegard Bjerkvik 95140721 vegbjerk@gmail.com
           
J07 (J10) 2007 (fyller 10 i 2017) Trener 1 Slim Ben Tekaya 95144848 slimbentekaya@yahoo.no
    Foreldrekontakt Cato Brunvand Ellingsen 93032297 catel@online.no
    Styrerepresentant Annette Safa 98024946 annettesafa@gmail.com
           
J08/G08 (J9/G9) 2008 (fyller 9 i 2017) Trener (G) Akila Masilamany 90985103 masilamanyakila@yahoo.com
    Trener (J) Kamran Butt 93871358 kb727@hotmail.com
    Trener Stella McBride 95428042 stellamcbride11@gmail.com
    Foreldrekontakt Gro Johansen Raih 47605645 gro.johansen.raih@gmail.com
    Styrerepresentant Anthony Smith 92803798 anthony.w.smith@gmail.com
           
J09/G09 (J8/G8) 2009 (fyller 8 i 2017) Trener Frode Stokke 90752088 frode.stokke@opg.no
    Trener Per Løvmo 93455386 plovmo@hotmail.com
    Trener Zeynep Koyuncu 91817171 zeynepkoyuncu84@hotmail.com
    Foreldrekontakt Claes Gustavsson 48881964 claes@oslostillasutleie.no
    Styrerepresentant HAR IKKE FØRSTE ÅR    
           

Bjørndal IF
Adresse: Seterbråtveien 4, 1271 OSLO
Epost: post@bjorndal-if.no
Tlf: 975 93 810
www.bjorndal-if.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift